VicksWeb Zabava Hrvatska

Dobrodošli u VicksWeb™

We have 9 guests online
Flag Counter

© 2016 VicksWeb Inc.

O VicksWebu | Privatnost | Pomoć | Uvjeti | Feedback | Sigurnost | Usluge

Arena Sport 4 HR - nedjelja
©:  TV program - Filmski

06:00 RAND UNIVERSITY, DOKUMENTARNI FILM, snimka
07:00 MNR: ARG/BRA, DOKUMENTARNI FILM, snimka
08:00 ATLANTA - PHILADELPHIA 3.UTAKMICA, Košarka, NBA LIGA, snimka, sport
10:00 DINAMO - FEYENOORD, Nogomet, EUROPALIGA: BEST OF, snimka, sport
12:00 ENDESA MAGAZIN, Košarka, ENDESA, snimka, sport
12:30 TOUR DE SUISSE - 8.ETAPA, biciklizam, TOUR DE SUISSE, sport
18:00 BRISBANE - ADELAIDE, Nogomet, AUSTRALSKA LIGA, snimka, sport
20:00 MINNESOTA - HOUSTON, Bejzbol, MLB, sport
22:30 UTAKMICA ZA 3. MJESTO, Rukomet, EHF LIGA PRVAKA, snimka, sport
00:00 REAL MADRID - VALENCIA GAME 3, Košarka, ENDESA, snimka, sport
01:30 OUTDOOR, DOKUMENTARNI FILM, snimka, serija
02:00 MELBOURNE V. - MELBOURNE C., Nogomet, AUSTRALSKA LIGA, snimka, sport
04:00 POHANG - GWANGJU, Nogomet, KOREJSKA LIGA, snimka, sport
06:00 WHITE BLUE AND WHITE, DOKUMENTARNI FILM, snimka

Arena Sport 3 HR - nedjelja
©:  TV program - Filmski

06:15 VERONA - TORINO, Nogomet, TALIJANSKA LIGA BEST OF, snimka, sport
08:00 SHORTLIST EP.86, EMISIJA, snimka, sport
08:30 SHORTLIST EP.87, EMISIJA, snimka, sport
09:00 PORTO - SPORTING, Nogomet, PORTUGALSKA LIGA BEST OF, snimka, sport
11:00 VILLARREAL - MAN UNITED, Nogomet, EUROPALIGA: FINALE, snimka, sport
14:00 CRASH 1, EMISIJA, snimka, sport
14:30 LEOGANG, Mountain bike, CROSS COUNTRY MUÅ KARCI, sport
16:00 PALMEIRAS - UNIVERSITARIO, Nogomet, COPA LIBERTADORES, snimka, sport
18:00 BODO/GLIMT - MJONDALEN, Nogomet, NORVEÅ KA LIGA, sport
20:00 HR KOŠARKA, košarka, EMISIJA, snimka, sport
20:30 CRVENA ZVEZDA - MEGA 3.UTAKMICA, košarka, KLS, sport
22:30 SEASON REVIEW, Nogomet, TALIJANSKA LIGA, snimka, sport
23:15 BRISBANE - ADELAIDE, Nogomet, AUSTRALSKA LIGA, snimka, sport
01:30 BAHIA - INTERNACIONAL, Nogomet, BRAZILSKA LIGA, sport
03:15 NANTES - TOULOUSE, Nogomet, FRANCUSKA LIGA, snimka, sport
04:45 DINAMO - OSIJEK, Nogomet, HT PRVA LIGA, snimka, sport

TRT Spor - nedjelja
©:  TV program - Filmski


TeleDeporte - nedjelja
©:  TV program - Filmski

07:55 Circuito Nacional de carreras de caballos
08:55 Mundial de judo
09:55 Europeo femenino de hockey hierba
11:45 Mundial de Superbike
12:15 Mundial de Supersport
13:30 Mundial de Superbike
15:00 Mundial de Supersport 300
16:00 Europeo de gimnasia rítmica
16:45 World Series Natación Artística: Barcelona
17:55 World Series Natación Artística: Barcelona
18:20 Copa de la Reina de hockey patines
19:50 Europeo femenino de hockey hierba
21:20 ATP Stuttgart
22:50 Orgullo de medalla
23:00 Estudio Estadio
00:15 Copa del Rey de hockey patines
01:45 Europeo de gimnasia rítmica
04:00 Europeo de gimnasia rítmica
04:45 Mundial de judo

Arena Sport 1 HR - nedjelja
©:  TV program - Filmski

07:00 BRISBANE - ADELAIDE, Nogomet, AUSTRALSKA LIGA, sport
09:00 PREGLED KOLA, Nogomet, TALIJANSKA LIGA, snimka, sport
10:00 SANDEFJORD - MOLDE, Nogomet, NORVEÅ KA LIGA, snimka, sport
12:00 PSG - AALBORG, Rukomet, EHF LIGA PRVAKA FINAL 4, snimka, sport
13:30 GOPPINGEN - MAGDEBURG, Rukomet, BUNDESLIGA, sport
15:15 UTAKMICA ZA 3. MJESTO, Rukomet, EHF LIGA PRVAKA FINAL 4, sport
17:00 MAGAZIN LIGE PRVAKA, Nogomet, MAGAZIN, snimka, serija
17:30 ENDESA MAGAZIN, Emisija, MAGAZIN, snimka, sport
18:00 FINALE, Rukomet, EHF LIGA PRVAKA FINAL 4, sport
20:00 LET THEM WEAR TOWELLS, DOK. FILM, snimka, sport
21:00 MILWAUKEE - BROOKLYN 4.UTAKMICA, Košarka, NBA LIGA, sport
00:00 FINALE, Rukomet, EHF LIGA PRVAKA, snimka, sport
02:00 DENVER - PHOENIX GAME 4, Košarka, NBA, sport
04:30 DINAMO ZAGREB - TOTTENHAM, Nogomet, EUROPALIGA BEST OF, snimka, sport

Arena Sport 2 HR - nedjelja
©:  TV program - Filmski

07:00 SEPP BLATTER, DOKUMENTARNI FILM, snimka
08:00 NY YANKEES - HOUSTON, Bejzbol, MLB, snimka, sport
10:30 UNICS - CSKA MOSKVA 3.UTAKMICA, Košarka, VTB LIGA, snimka, sport
12:00 LEOGANG, Mountain bike, CROSS COUNTRY ŽENE, sport
14:00 LA CLIPPERS - UTAH 3.UTAKMICA, Košarka, NBA LIGA, snimka, sport
16:00 RNL - MELSUNGEN, Rukomet, BUNDESLIGA, sport
18:00 NBA ACTION, Košarka, MAGAZIN, snimka, sport
18:30 FINALE 1.UTAKMICA, Košarka, ENDESA, sport
20:00 SEPP BLATTER, DOKUMENTARNI FILM, snimka
21:00 ATLETICO MINEIRO - SAO PAULO, Nogomet, BRAZILSKA LIGA, snimka, sport
23:00 BRAZIL - VENEZUELA, Nogomet, COPA AMERICA, snimka, sport
01:00 CRASH 7/8, DOKUMENTARNI FILM, snimka
02:00 KOLUMBIJA - EKVADOR, Nogomet, COPA AMERICA, sport
04:00 PREGLED SEZONE, Nogomet, TALIJANSKA LIGA, snimka, sport
05:00 FINALE, Hokej na ledu, SVJETSKO PRVENSTVO, snimka, sport

BN 2 HD - nedjelja
©:  TV program - Makedonska televizija

07:00 Folklor video magazin
07:30 Zvuci zavi�aja
08:30 Dobro jutro, komšija
09:15 Muzi�ki izlog
10:30 Selo
11:00 Cvr�ak na sat
12:00 Novosti, Info
12:20 Zvuci zavi�aja
13:20 BN music
14:30 Pred fajront
16:00 Dnevnik 1, Info, informativni
16:20 Nedjeljno popodne
19:30 Dnevnik 2, Info, informativni
20:00 Protekcija
20:20 BN music -LIVE
23:00 Info Arena
23:40 Izazovi istine
00:05 Prevare, kriminalisti�ka serija
00:55 Tragovi istine
02:00 Dnevnik 2, Info, informativni
02:30 Ameri�ki san
03:00 Nedjeljno popodne
05:30 Muzi�ki izlog

Radio Televizija BIH - nedjelja
©:  TV program - Makedonska televizija

07:00 BHRT Top 15, muzi�ki program
08:00 Vijesti
08:15 Okusi na kineski na�in, strana dokumentarna serija, 24/26, Dokumentarni
08:40 Skroviti krajolici, dokumentarna serija, 2/12
09:30 Globalna sloboda Å¡tampe, strani dokumentarni program
10:00 Vijesti
10:15 Idemooo, lutkarski show, 32/32, show
10:30 Mali �uvari velike zemlje, dokumentarna serija, 11/29, Dokumentarni
10:40 Frenderi u Evropi: Andora, animirana serija
10:50 Nedeljni zabavnik, obrazovni program, 6/8, serija
12:00 Dnevnik BHT1, središnja informativna emisija, informativni
12:15 Agro-Ekologika
13:15 Smanji Gas!, emisija o saobraćaju
13:45 Pogled u budućnost, strana dokumentarna serija, Dokumentarni
14:15 Vijesti
14:30 Religijski forum
15:15 Taj divni Peking II, strana dokumentarna serija, 28/52
15:45 Sjenke u vodi, strani dokumentarni program, 2/4
16:15 Identiteti, emisija o nacionalnim manjinama
16:45 Protiv Divljine 2, kanadski igrani film Avantura
18:25 Putevi zdravlja, magazin
19:00 Dnevnik BHT1, središnja informativna emisija, informativni
19:40 BHT sport
19:45 Vremenska prognoza i stanje na putevima
19:50 Bilo jednom...
20:00 Da ti kažem: Enis Bešlagić
21:05 Corner - Muzi�ki klub BHRT, muzi�ki program
21:35 Narodni studio, muzi�ki program
22:10 Tamburaši i Vi, muzi�ki program
22:45 Dnevnik BHT1, središnja informativna emisija, informativni
23:10 Vrijeme i stanje na putevima
23:15 BHT sport
23:25 Sa�uvaj filmsko blago BiH
00:20 Pokojni, ameri�ki igrani film Krimi
02:45 Kraj programa

Radio Televizija BN - nedjelja
©:  TV program - Makedonska televizija

06:55 Folklor video magazin
07:30 Zvuci zavi�aja
08:20 Poreznik Gavro
08:50 Ruka spasa
09:40 Dobro jutro, komšija
10:30 Selo
11:00 Cvr�ak na sat
12:00 Novosti, Info
12:15 Zvuci zavi�aja
13:20 BN music
14:20 Pred fajront
16:00 Dnevnik 1, Info, informativni
16:20 Nedjeljno popodne
19:30 Dnevnik 2, Info, informativni
20:05 Protekcija
20:20 Dobro jutro, komšija
21:05 Crno na bijelo
22:10 Preživjeti Eskobara
00:00 Astro�et
02:00 Uklju�enje u BNSAT 2

Radio Televizija Federacije BIH - nedjelja
©:  TV program - Makedonska televizija

07:00 Emisija ozbiljne muzike, muzi�ki program
07:30 Mozaik religija, vjerski program
08:00 Vijesti
08:05 Kapetanova kći, mini serija, film
09:55 Tražimo dom s Mirjanom Mikulec
10:25 Euromaxx, magazin
10:55 Go-Chan i njegovi Å¡umski prijatelji, animirani film, 1/2
12:00 Dnevnik 1
12:15 Zelena panorama, program za agrar
12:50 Svako dobro, magazin, serija
13:15 Velikani sevdaha: Rade Jovanović, 2. dio
14:05 'Ko te šiša, Panorama, serija
15:00 Vijesti
15:10 'Ko te šiša, Aprilili, serija
15:20 Kike, dokumentarni film
15:45 Pretežno vedro, zabavni magazin, serija
16:15 Francuski gastronomski safari
16:50 Potpuni stranci
18:00 VREMENSKA PROGNOZA
18:10 Potpuni stranci
18:30 Drim Tim
19:30 Dnevnik 2
19:55 Sport
20:05 VREMENSKA PROGNOZA
20:10 Crno-bijeli svijet
21:10 Gori vatra
23:10 Dnevnik 3
23:25 Preljub
00:25 Preljub
01:25 Plaćenik
02:50 Kapetanova kći, mini serija, film
04:35 Kraj programa

<< < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > >>